f

O nás

Ahoj!

Sme kreatívna reklamná agentúra ktorá sa postará o tvoju značku nie len v digitálnom svete. Spájame efektivitu, dostupnosť a profesionalitu. Nemáme radi sladké reči a žiadne výsledky, preto nám napíš a radi sa stretneme!

Našu dlhoročnú spoluprácu môžem ohodnotiť výborne. Už pri prvej reklamnej kampani sme boli s výsledkami nadmieru spokojní!

Jozef Holotňák

Linot, CEO

Hľadali sme agentúru ktorá sa nám postará o dôležitú firemnú akciu ktorá bude dizajnovo v jednom štýle. Krásna grafika vyladená až do posledných detailov bol výsledok našej spolupráce.

Darina Šelestáková

Winnersgroup, Manager

Kreatívna spolupráca so skvelou komunikáciou. Vytvorenie firemnej identity, určenie jednotného dizajnu a propagácia podniku nám jednoznačne pomohla k lepšiemu výsledku.

Lukáš Mindok

Libertin Brasserie, Majiteľ

Výborná spolupráca, všetky termíny dodržané a bezproblémová komunikácia. S Puntinom budeme jednoznačne spolupracovať aj naďalej.

Michal Kovaľ

Calendula, Sale Manager

Skvelí kolektív kreatívnych ľudí, vymysleli nám reklamné predmety ktoré boli nielen dizajnovo zvládnuté veľmi dobré ale aj funkčné.

Andrej Černý

Esmero, CEO

S čím Vám vieme pomôcť ?

Poradíme, ako zviditeľniť Vašu firmu a zabezpečiť si stálych klientov. Viesť sociálne siete tak, aby to oslovilo viac ľudí, chce zaujímavo spracované príspevky a dobre nastavené reklamy. Internetová stránka alebo eshop musia byť prehľadné. Produkty nafotíme podľa Vašich predstáv.Jedálne lístky, plagáty, katalógy a rôzne reklamne produkty. O to všetko sa vieme postarať. Pomôžeme Vám vymyslieť zľavy, akcie a aktivity, ktoré zákazníkov potešia a Vás podporia.

Napíšte nám, radi sa stretneme