Naše služby - Puntino
Image Alt

Naše služby

Stratégia a branding

Budujeme identitu vašej značky, aby vynikla medzi konkurenciou, a pomocou tejto základne rozvíjame vašu pozíciu a vytvárame strategický marketingový plán.

Dizajn & Copywriting

Prvky ako grafika a výber slov ovplyvnia to, ako dôležitý zákazníci nájdu vašu značku. Uisťujeme, že sa vaša správa zobrazuje najúčinnejším možným spôsobom, a to vizuálne aj textovo.

Reklama

Tá správna značka musí niekde začať a vaša kreatívna reklamná kampaň je to, čo rozpúta oheň vedomia. Poskytneme vám ideálny nápad pre vašu reklamu a použijeme ju na viacerých digitálnych platformách, ako aj v tlači a televízii.

Sociálne médiá

Sociálne médiá sú základným prvkom vašej značky a umožňujú vám komunikovať so zákazníkmi a neustále ich aktualizovať o najnovšie správy a udalosti. Poskytujeme sociálnu stratégiu, tvorbu obsahu vrátane grafiky a copywritingu, monitorovanie, optimalizáciu a analýzu všetkých vašich platforiem sociálnych médií.

Umiestnenie reklamy

Vonkajšie / Tlačové / Letiskové / Digitálne / Vysielanie: Naše služby nekončia, kým nebude vaša kampaň viditeľná pre celý svet. Postaráme sa o všetke mediálne plánovanie a umiestňovanie, a to lokálne na SLovenko aj na medzinárodnej úrovni prostredníctvom našich rozsiahlych sietí mediálnych partnerov.

Digitálny performance marketing

Vyhľadávanie / Obsahová sieť / Sociálna sieť / Video / Mobil: Už nie je otázka, či musí byť vaša značka aktívna na digitálnych platformách, a my vám môžeme pomôcť dostať sa tam, kam potrebujete, aby ste dosiahli svoje obchodné ciele. Či už ide o zvyšovanie online predaja, generovanie potenciálnych zákazníkov, zvyšovanie prenosu na webových stránkach, každá kampaň je strategicky plánovaná a uskutočňovaná so zameraním na dosahovanie výsledkov.

Tvorba webu

Pripravíme pre vás web presne podľa vašich potrieb. Prezentačný web alebo landing page, s administráciou alebo bez. Samozrejmosťou je základné nastavenie analytiky webu cez Google Analytics a vyladenie on-page SEO faktorov.

Poďme spolupracovať!

Nájdete nás priamo v centre Starej Ľubovne